Wpisy użytkownika Everything ! ♥x z dnia 2 listopada 2013

Liczba wpisów: 8

vika.everything1
 
Everything ! ♥x: 'Kiedyś zatęsknisz, zobaczysz. Może to będzie ułamek sekundy, ale zatęsknisz. Przypomnisz sobie jej kolor oczu, miękkość włosów, jej zapach. Wtedy do Ciebie dotrze, że straciłeś to, co posiadałeś najcenniejsze w życiu. Straciłeś najprawdziwszy skarb, który był gotowy oddać własne życia, za to, żebyś tylko był szczęśliwy. Uświadomisz sobie, że to była ta JEDYNA. Ta, co Cię naprawdę pokochała.'
dontgiveup-06c41d429c8e33230520.gif
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x:

“I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie i zadzwoni powiedzieć mi jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile. Nie wiem, chyba się nie da, bo ja nie potrafię.”


f9410a18eeb3b68c8a9c5c6.jpeg
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x:

“Łatwiej zakochać się nie kochając niż odkochać się, gdy się kocha”


0c5b8f58ccfcbbaeac4b27a.jpeg
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x:

“Czasami kochać kogoś znaczy pozwolić mu odejść...”


d1337425c32ef0151ca4b5e.jpeg
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x: "To już koniec. Kolejny etap w którym dla ciebie już nie ma miejsca. "


1203afced2cf2a402983548.jpg
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x:

“Miłość to nie transakcja na miesiąc, dwa albo póki jest pięknie! Miłość to miliony prześmianych godzin i tysiące przepłakanych. Kilkanaście kłótni, kilkadziesiąt czułych gestów i jedno uczucie : szczęście!”


Lama6669-c3dd34b9c5d0da61cc48.jpeg
  • awatar I want you so bad ♥: Genialneee ! <3 Zakochałam się w tym wpisie ;* Wpadniesz i skomentujesz mój najnowszy wpis ? ;* sUPER BLOG <3 ;*
Pokaż wszystkie (1) ›
 

vika.everything1
 
Everything ! ♥x:

“Żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił że boli, że nie wiesz, że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił, że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę, bo ja ciągle płaczę, więc przytulaj mnie ciągle! ... i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił, kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział, żebyś był pewny, żebyś potrafił kochać.”


whitechocolatte-569211a4588dbb0653c2.jpeg